سفارش تبلیغ
صبا ویژن
دوست، کسی است که از ستم و تجاوزگری باز دارد و بر انجام دادن خوبی و نیکویی یاری کند . [امام علی علیه السلام]
 
پنج شنبه 95 اردیبهشت 30 , ساعت 11:16 صبح

شده آماج بلا گر حرمت یا زینب

 

کم نگردد زجلال وحشمت یا زینب

 

گر ندارند سلفی ها و هوادارانش

 

ترسی از آه دل پر ز غمت یا زینب

 

می زند سیلی ابوالفضل علی بر آنکه

 

چپ نگاهی بکند بر حرمت یا زینب

 

شاهیان زد کتکت ،آنهمه آیا بس نیست؟

 

می دهم بر سر سقا قسمت یا زینب

 

کن دعا خشک شود ریشه ی وهابیت

 

عالمی گشته به قربان دمت یا زینب

 

همه عمّار (علی)،هموطن سلمانیم

 

زنده اند جان بکفان عَجَمَت یا زینب

 

گر اشاره کند آن رهبر فرزانه ی ما

 

پیش مرگ تو شوم درحرمت یا زینب

 

-امیر تمیز-


یکشنبه 95 اردیبهشت 19 , ساعت 7:44 عصر

خبرگزاری بسیج مازندران، به نقل از رسانه های مازندران، مسؤولان آملی شنبه‌شب به دیدار خانواده شهید رضا حاجی‌زاده رفته و به این خانواده معظم شهید عرض تبریک و تسلیت داشتند .

در این دیدار حجت‌الاسلام محمدعلی رحمانی‌آملی، احمد منفرد فرماندار آمل، احمد سیفیان رئیس اداره بنیاد شهید و امور ایثارگران و مسؤول نیروی انتظامی آمل حضور داشتند که از نزدیک به دیدار و گفت‌وگو با خانواده شهید حاجی‌زاده پرداختند.

امام جمعه آمل در این دیدار بیان کرد: خداوند به بندگان خاص خود شهادت عطا می‌کند و گام برداشتن در مسیر دفاع از حرم اهل بیت (ع) و حراست آن بسیار ارزشمند و ماندگار است.

حجت‌الاسلام رحمانی‌آملی گفت: شهیدان از درجه بالایی نزد خداوند برخوردارند و امروزه در دفاع از معصومان شهیدان و جوانان زیادی تقدیم شدند.

وی شهادت مدافعان حرم اهل بیت (ع) از لشکر 25 کربلای مازندران را خدمت امام زمان (عج)، رهبر معظم انقلاب، خانواده داغدار شهدا و امت حزب‌الله تسلیت گفت.

13 نفر از رزمندگان سپاه کربلای مازندران در روزهای اخیر در دفاع از حرم اهل بیت (ع) در منطقه خان‌طومان به شهادت رسیدند.

مسئول روابط عمومی سپاه کربلای مازندران امروز شهادت پاسداران مازندرانی لشکر 25 کربلا را تائید کرد.

شهید مدافع حرم رضا حاجی‌زاده اهل شهرستان آمل است که در دفاع از حرم آل‌الله به شهادت رسید.

این شهید، چهارمین شهید مدافع حرم از شهرستان آمل است

کد خبر: 8672766
تاریخ انتشار: 19 اردیبهشت 1395- 45: 14


یکشنبه 95 اردیبهشت 19 , ساعت 6:33 عصر
یکشنبه 95 اردیبهشت 19 , ساعت 6:7 عصر
وصیت نامه شهید امین کریمی
وصیت نامه شهید امین کریمی


یکشنبه 95 اردیبهشت 19 , ساعت 5:54 عصر

قانون اساسی

شهید سید مجتبی علمدار 

شهید سید مجتبی علمدار

قانون اول:

 بارالها، اعتراف می کنم از اینکه قرآن را نشناختم و به قرآن عمل نکردم. حداقل روزی ده آیه قرآن را باید بخوانم.اگر روزی کوتاهی کردم و به هر دلیلی نتوانستم این ده آیه را بخوانم روز بعد باید حتماً یک جزء کامل بخوانم.

تاریخ اجراء 4/5/69 

قانون دوم:

پروردگارا! اعتراف می کنم از اینکه نمازم را بی معنی خواندم و حواسم جای دیگری بود، در نتیجه دچار شک در نماز شدم. حداقل روزی دو رکعت نماز قضا باید بخوانم.اگر روزی به هر دلیلی نتوانستم این دو رکعت نماز را بخوانم، روز بعد باید نماز قضای یک 24 ساعت (17 رکعت) بخوانم . 

 تاریخ اجراء 11/5/69 

قانون سوم:

 خدایا! اعتراف می کنم از اینکه مرگ را فراموش کردم و تعهد کردم مواظب اعمالم باشم ولی نشدم. حداقل هر شب قبل از خواب باید دو رکعت نماز تقرّب بخوانم.اگر به هر دلیلی نتوانستم این دو رکعت را بجا بیاورم روز بعد باید 20 ریال صدقه و 8 رکعت نماز قضا بجا بیاورم.  

 تاریخ اجراء 26/5/69 

قانون چهارم:

خدایا! اعتراف می کنم از اینکه شب با یاد تو نخوابیدم و بهر نماز شب هم بیدار نشدم.حداقل در هر هفته باید دوشب نماز شب بخوانم و بهتر است شبهای پنجشنبه و شب جمعه باشد.اگر به هر دلیلی نتوانستم شبی را بجا بیاورم باید بجای هر شب 50 ریال صدقه و11 رکعت تمام را بجا بیاورم .  

تاریخ اجراء 16/6/69 

قانون پنجم:

 خدایا! اعتراف می کنم از اینکه «خدا می بیند» را در همه کارهایم دخالت ندادم و برای عزیز کردن خودم کارکردم.حداقل در هر هفته باید دو صبح زیارت عاشورا و صبح جمعه باید سوره الرحمن را بخوانم. اگر به هر دلیلی نتوانستم زیارت عاشورا را بخوانم باید هفته بعد 4 صبح زیارت عاشورا و یک جزء قرآن بخوانم و اگر صبح جمعه ای نتوانستم سوره الرحمن بخوانم باید قضای آن را در اولین فرصت به اضافه 2 حزب قرآن بخوانم.

تاریخ اجراء 13/7/69 

قانون ششم:

حداقل باید در آخرین رکوع و در کلیه سجده های نمازهای واجب صلوات بفرستم. اگر به هر دلیلی نتوانستم این عمل را انجام دهم، باید به ازای هر صلوات 10 ریال صدقه بدهم و 100 صلوات بفرستم.    

تاریخ اجراء 18/8/69 

قانون هفتم:

 حداقل باید در هر 24 ساعت 70 بار استغفار کنم. اگر به هر دلیلی نتوانستم این عمل را بجا آورم، در 24 ساعت بعدی باید 300 بار استغفار کنم و باز هم 300 به 600 تبدیل می شود.

تاریخ اجراء 30/9/69 

قانون هشتم:

 هر کجا که نماز را تمام می خوانم باید در هفته 2 روز را روزه بگیرم، بهتر است که دوشنبه و پنج شنبه باشد. اگر به هر دلیلی نتوانستم این عمل را بجا بیاورم در هفته بعد به ازای دو روز 3 روز و به ازای هر روز 100 ریال صدقه باید بپردازم .  

 تاریخ اجراء 19/11/69 

قانون نهم:

 در هر روز باید 5 مسئله از احکام حضرت امام (ره) را بخوانم. اگر به هر دلیلی نتوانستم این عمل را بجا بیاورم روز بعد باید 15 مسئله بخوانم .     

تاریخ اجراء 14/1/70 

قانون دهم:

 در هر 24 ساعت باید 5 بار تسبیح حضرت زهرا(س) برای نماز یومیه و 2 بار هم برای نماز قضا بگویم. اگر به هر دلیلی نتوانستم این فریضه الهی را انجام دهم باید به ازای هر یکبار ، 3 مرتبه این عمل را تکرار کنم.  

تاریخ اجراء 15/3/70 


<      1   2   3      >

لیست کل یادداشت های این وبلاگ